Kontaktpersoner

Ta kontakt med någon av våra specialister så hjälper de dig med dina frågor. Kontakta våra gruppnummer eller någon av våra experter inom det område du är intresserad av.

Fastighetsinformation

Fastighetsinformation
Rosanne Fredriksson
Säljare 010-121 83 13 rosanne.fredriksson@metria.se
Anne Larsson
Säljare 010-121 83 15 anne.larsson@metria.se
Susanne Östman
Säljare 010-121 83 24 susanne.ostman@metria.se

Geodata

Geodataprodukter
010-1218050 geodata@metria.se
Sara Dahlén
Säljare 010-121 83 26 sara.dahlen@metria.se
Mats Stefansson
Säljare 010-121 83 22 mats.stefansson@metria.se
Anders Laestander
Säljare 010-121 83 14 anders.laestander@metria.se

Plan- och mättjänster

Anders Öryd
Affärsområdeschef 070-5688131 anders.oryd@metria.se

Kundsegment

Johan Hedman
Segmentsansvarig 073-8106425 johan.hedman@metria.se
Jacob Mörner
Segmentsansvarig Skog 072-0843259 jacob.morner@metria.se
Johan Ekblom
Segmentsansvarig Bygg & Bostad 070-6015089 johan.ekblom@metria.se
Daniel Fredriksson
Segmentsansvarig Energi 070-7141390 daniel.fredriksson@metria.se
Oscar Lindhe
Föräldraledig - Segmentsansvarig Natur & Miljö 073-3622336 oscar.lindhe@metria.se
Dinora Marquez Flores
Segmentsansvarig Telekom 070-329 26 00 dinora. marquez.flores@metria.se
Erna Jöngren
Segmentsansvarig Energi 076-6355107 erna.jongren@metria.se