Kontaktpersoner

Ta kontakt med någon av våra specialister så hjälper de dig med dina frågor. Kontakta våra gruppnummer eller någon av våra experter inom det område du är intresserad av.

Säljare fastighetsinformation

Fastighetsinformation
Monica Lindgren
Säljare 076-1164744 monica.lindgren@metria.se
Rosanne Fredriksson
Säljare 070-6554739 rosanne.fredriksson@metria.se
Susanne Östman
Säljare 070-3790892 susanne.ostman@metria.se
Anne Larsson
Säljare 070-3984930 anne.larsson@metria.se

Säljare geodata

Geodataprodukter
010-1218050 geodata@metria.se
Mats Stefansson
Säljare 070-6553140 mats.stefansson@metria.se
Per Linbacke
Säljare 070-6157104 per.linbacke@metria.se
Anders Laestander
Säljare 070-6633386 anders.laestander@metria.se
Sara Dahlén
Säljare 076-1343410 sara.dahlen@metria.se

Plan- och mättjänster

Anders Öryd
Affärsområdeschef 070-5688131 anders.oryd@metria.se

Kundsegment

Olle Haglund
Segmentsansvarig Bank & Försäkring 072-1475878 olof.haglund@metria.se
Erik Sjöberg
Segmentsansvarig Skog 073-0405020 erik.sjoberg@metria.se
Sandra Wennberg
Segmentsansvarig Natur & Miljö 072-5210290 sandra.wennberg@metria.se
Rolf Nyberg
Segmentsansvarig Telekom 070-6633711 rolf.nyberg@metria.se
Erna Jöngren
Segmentsansvarig Energi 076-6355107 erna.jongren@metria.se
Johan Ekblom
Segmentsansvarig Försvar och Säkerhet 070-6015089 johan.ekblom@metria.se
Lena Teär Sjögren
Segmentsansvarig Kommun 072-1420157 lena.tear.sjogren@metria.se