Kontaktpersoner

Ta kontakt med någon av våra specialister så hjälper de dig med dina frågor. Kontakta våra gruppnummer eller någon av våra experter inom det område du är intresserad av.

Fastighetsinformation

Fastighetsinformation
Rosanne Fredriksson
Säljare 010-121 83 13 rosanne.fredriksson@metria.se
Anne Larsson
Säljare 010-121 83 15 anne.larsson@metria.se

Geodata

Geodataprodukter
010-1218050 geodata@metria.se
Sara Dahlén
Säljare 010-121 83 26 sara.dahlen@metria.se
Mats Stefansson
Säljare 010-121 83 22 mats.stefansson@metria.se
Anders Laestander
Säljare 010-121 83 14 anders.laestander@metria.se

Plan- och mättjänster

Anders Öryd
Affärsområdeschef 010-121 88 51 anders.oryd@metria.se

Kundsegment

Johan Hedman
Segmentsansvarig 010-121 84 46 johan.hedman@metria.se
Jacob Mörner
Segmentsansvarig Skog 010-121 87 15 jacob.morner@metria.se
Daniel Fredriksson
Segmentsansvarig Energi 010-121 84 33 daniel.fredriksson@metria.se
Oscar Lindhe
Segmentsansvarig Natur & Miljö 010-121 84 64 oscar.lindhe@metria.se
Dinora Marquez Flores
Segmentsansvarig Telekom 010-121 84 51 dinora. marquez.flores@metria.se
Erna Jöngren
Segmentsansvarig Energi 076-6355107 erna.jongren@metria.se