Kontaktpersoner

Ta kontakt med någon av våra specialister så hjälper de dig med dina frågor. Kontakta våra gruppnummer eller någon av våra experter inom det område du är intresserad av.

Säljare fastighetsinformation

Fastighetsinformation
Monica Lindgren
Säljare 010-121 83 17 monica.lindgren@metria.se
Rosanne Fredriksson
Säljare 010-121 83 13 rosanne.fredriksson@metria.se
Anne Larsson
Säljare 010-121 83 15 anne.larsson@metria.se
Susanne Östman
Säljare 010-121 83 24 susanne.ostman@metria.se

Säljare geodata

Geodataprodukter
010-1218050 geodata@metria.se
Sara Dahlén
Säljare 010-121 83 26 sara.dahlen@metria.se
Mats Stefansson
Säljare 010-121 83 22 mats.stefansson@metria.se
Anders Laestander
Säljare 010-121 83 14 anders.laestander@metria.se

Plan- och mättjänster

Anders Öryd
Affärsområdeschef 070-5688131 anders.oryd@metria.se

Kundsegment

Johan Hedman
Segmentsansvarig Bank & Försäkring 073-8106425 johan.hedman@metria.se
Erik Sjöberg
Segmentsansvarig Skog 073-0405020 erik.sjoberg@metria.se
Jacob Mörner
Segmentsansvarig Skog 072-0843259 jacob.morner@metria.se
Rolf Nyberg
Segmentsansvarig Telekom 070-6633711 rolf.nyberg@metria.se
Daniel Fredriksson
Segmentsansvarig Energi 070-7141390 daniel.fredriksson@metria.se
Oscar Lindhe
Segmentsansvarig Natur & Miljö 073-3622336 oscar.lindhe@metria.se
Dinora Marquez Flores
Segmentsansvarig Telekom 070-329 26 00 dinora. marquez.flores@metria.se
Lena Teär Sjögren
Segmentsansvarig Kommun 072-1420157 lena.tear.sjogren@metria.se
Erna Jöngren
Segmentsansvarig Energi 076-6355107 erna.jongren@metria.se
Johan Ekblom
Segmentsansvarig Bygg & Bostad 070-6015089 johan.ekblom@metria.se